Підручники автора: Бондаренко Н.В.

Укр мова 8кл Бондаренко

Дорогі восьмикласники!

В продовж цього навчального року ви поглибите свої знання з державної мови, вдосконалите мовні вміння і наички, набуті в попередніх класах, розпочнете вивчати синтаксис і пунктуацію, ознайомитеся з новими відомостями про головні й другорядні члени речення та з різновидами простих речень, навчитеся розрізняти, складати й перебудовувати, а отже, зможете по-різному висловлювати думку.

Підручник допоможе вам збагнути провідну роль мови як найважливішого засобу пізнання і спілкування.

Заглиблення у мову сприятиме розширенню ваших інтелектуальних обріїв. Тексти різних типів, стилів і жанрів мовлення збагатять вас відомостями про видатних діячів минулого, історичні пам’ятки України, привернуть увагу до проблеми взаємин у родині і запросять до роздумів про цінність дружби.

Сторінки підручника перенесуть вас у мальовничі куточки України. Ви спробуєте розгадати таємницю озера Світязь, побуваєте в таких дивовижних місцях як Асканія-Нова, дендропарк "Софіївка" тощо.

Ви поміркуєте над тим, яким буде третє тисячоліття, які відкриття чекають нас у майбутньому, задумаєтесь над деякими загадками цивілізації.

Опановуйте українську мову — і перед вами відкриються нові можливості для саморозвитку і спілкування. Бажаємо успіхіві

Автори