Підручники автора: Гуз К.Ж.

Природа 6 клас Ільченко

Дорогі друзі!
Минуле століття увійшло в історію як вік комп’ютерів і технологій, сучасне — систем і моделей. Іти в ногу з часом вам допоможе цей підручник.

Зверніться до змісту підручника. Кожна з його чотирьох тем дасть вам можливість формувати системне мислення, оволодівати сучасним системним підходом до пояснення і перетворення дійсності. Ви будете спостерігати, досліджувати, моделювати природні та рукотворні системи.

Природу не можна вивчати лише за підручником. На вас чекають спостереження й дослідження на уроках серед природи. Під час цих уроків ви будете перевіряти народні прикмети, які знайдете наприкінці підручника в народному прогностику. Підручник слугуватиме вам помічником у класі і поза школою.

Користуватися підручником вам допоможе путівничок на другій сторінці. Основний текст параграфів розділений підзаголовками. Нові для вас терміни виділені курсивом, значення їх можете знайти в словничку. Віднайти той чи інший термін вам допоможе покажчик термінів.

Наприкінці кожного параграфа знайдете висновки, запитання і завдання. Вони допоможуть вам виділити основне у вивченому, перевірити себе та обміркувати отримані знання, подискутувати про них з однокласниками.

Тексти та завдання рубрики "Для допитливих" будуть цікаві всім учням. Особливу увагу зверніть на проекти. Вони надихнуть вас на самостійну роботу, виведуть за межі шкільних знань і, можливо, визначать вашу подальшу долю.

Упродовж вивчення курсу ви будете моделювати свій образ природи за допомогою системи знань про природу - природничо-наукової картини світу. Ця система знань необхідна кожній людині, яка прагне бути успішною у творчій діяльності.
Щасти вам!