Підручники автора: Кузнецов Ю.В.

Рідна мова 8кл Глазова

Шановні восьмикласники!

Вивчаючи один із найважливіших розділів науки про мову — синтакси ви подолаєте ще одну сходинку оволодіння рідною мовою.

Слово «синтаксис» у дослівному перекладі з грецької озна «побудово», «упорядкування», шустрій». У цьому розділі граматики сл розглядається у його зв'язках Із іншими словами в мовленні Тож саме синтаксичних теренах мова вступає у взаємодію з реальною дійсністю.

Об'єднує, упорядковує та організує весь поданий у підручнику навчальї матеріал ідея Історичної пам'яті українців. Чому? Тому що без розумі свого минулого жоден народ у світі не може рухатись уперед Без зна своєї ІсторЬ та поваги до неї ми не зможемо будувати гідне майбутнє.

Саме з цкї причини ми пропонуємо вам опановувати мовні закої правила мовленнєвого спілкування, заглиблюючись у історичну пам рідного народу та спираючись на культурні здобутки нашої країни — України.

На сторінках підручника ви знайдете розповіді про славну Історію українського козацтва, світлини тих пам'яток історії та культури, які весь світ  називає чудесами довершеності й краси.

Підручник рідної мови слугуватиме мапою, що поведе вас у подорож, мета якої — не лише оволодіння знаннями рідної мови, історії, культури, розуміння самих себе. Підручник переконає вас у тому, що найвищою цінністю Історії є людина.

Поважати себе може лише той, хто у своєму поступі спирається Історичний і мовленнєвий досвід свого народу. Тож підручник навчатиме самоповаги.

Українська мова 9кл Глазова

ШАНОВНІ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКИ!

Пройшло літо, ви подорослішали, змужніли, багато чого навчилися. Та на дворі вересень — і підручник знову запрошує ВАС у ЗАХОПЛИВИЙ СВІТ ЗНАНЬ.

Уміщені в підручнику правила допоможуть збагнути закони граматики. Подані в підручнику вправи та завдання покажуть, як застосовувати ці закони у практиці спілкування - в усіх видах мовленнєвої діяльності.

Вивчаючи українську мову, ви чимало дізнаєтеся про історію та культуру рідного краю, про долі своїй чудових земляків витвори їхніх працьовитих рук і щирих сердець. Українську мову творили і творитимуть мільйони людей, які жили, живуть і будуть жити на нашій землі. У підручнику ми прагнули дати вам українців — серйозних і усміхнених, мрійливих і суворий вірних традиціям і схильних до новацій тобто нас із вами. І переконати вас, що саме з наших мрій і сподівань, переконань і знань, буднів і свят складається доля Української Держави. Сьогодні, завтра і завжди.

Сподіваємося, що підручник навчить вас ще дужче любити землю, на якій ви живете, поважати український народ, який до всіх народів світу ставиться приязно і з повагою, виконуючи заповіт свого великого поета Тараса Шевченка; "..і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь",

Розміщені в розділі "Довідкове бюро" таблиці та схеми допоможуть поглибити раніше здобуті та узагальнити щойно отримані знання, слугуватимуть опорою та підмогою у виконанні класних і домашніх завдань.

Тлумачний, термінологічний і фразеологічний словнички нададуть можливість не лише з'ясувати лексичне значення слова чи зміст фразеологізму а й збагатити свій словниковий запас, дадуть змогу з величезного розмаїття лексичних засобів вибирати найточніші слеша дія конкретного висловлювання.

Цього року ви, як завжди, не лише вивчатимете правила і виконуватимете вправи, а й будете вчитися розуміти інших і себе, готуватися до свідомого вибору майбутньої професії, свого шляху в дорослому житті.