Підручники автора: Литвиненко Г.М.

Алгебра 9кл Мальований

Юний друже!

Перед тобою новий підручник в алгебри, науки, яку ти продовжуватимеш вивчати в 9 класі. Мета цього підручника — допомогти тобі не тільки здобути певні знання, а й навчитися використовувати їх у процесі навчання і в практичній діяльності.

Матеріал підручника структуровано за розділами, які розбито на параграфи, а ті, у свою чергу, — на окремі пункти. Майже перед кожним з пунктів у рубриці "Пригадайте" акцентується увага на тих відомостях, які слід відновити в пам’яті для полегшення розуміння нового матеріалу.

Кожен пункт складається з двох частин. У першій частині викладено теоретичний матеріал, у другій — вміщено запитання для самоперевірки, а також задачі та вправи, які допоможуть тобі його усвідомити і навчитися застосовувати. Не починай виконувати вправи, не прочитавши викладене у теоретичній частині. Там ти знайдеш, зокрема, І зразки розв’язання окремих завдань.

Щоб привернути твою увагу до особливо важливих положень. їх виділено відмінним від звичайного шрифтом і кольором. Наприклад, кольором виділено означення та властивості. які потрібно запам’ятати. Послідовність виконання певних дій, перетворень, розв’язування задач надруковано курсивом.

Зорієнтуватися у рівні засвоєння змісту розділу ти зможеш за допомогою вміщених у його кінці додаткових задач та вправ, а також рІзнорІвневнх завдань для самоперевірки.

Щиро бажаємо тобі успіху!