Підручники автора: Несвіт А.М.

Англійська 10кл Несвіт

Дорогі десятикласники!

Ви тримаєте в руках підручник для профільного вивчення англійської мови. Він допоможе вам розвинути ваші мовні й мовленнєві навички та вміння, отримані на попередніх етапах навчання.

Підручник складається зі вступу та восьми розділів основного курсу. Кожен з них присвячений темам, які вивчаються за програмою з іноземних мов. Розділи поділяються на уроки, що висвітлюють окремі аспекти основної теми. Працюючи над матеріалом уроків, приділяйте увагу вивченню нових лексичних одиниць. Учіться пояснювати значення слів англійською мовою, використовуючи при цьому вивчені раніше слова. Працюючи над граматичним матеріалом звертайте увагу на використання граматичних форм у ситуаціях спілкування.

У кожному розділі подано рекомендації щодо виконання різних видів письмових завдань та виконання проектних завдань. Працювати над проектами розпочинайте на початку вивчення розділу, оберіть тему, розподіліть ролі у групі, обговоріть зібраний матеріал. Мета підготовки проекту - якомога більше спілкуватися іноземною мовою, що вивчається, тому в процесі роботи використовуйте англійську мову при обговоренні зібраних матеріалів та спілкуванні з товаришами. До кожної теми представлено два проекти на вибір, один з них пов'язаний з лінгвістичним дослідженням.

Також у підручник включено рубрику, в якій запропоновано завдання на спостереження за англійською мовою, пошук автентичних зразків мовлення, використання вивченого в нових ситуаціях.

Англійська мова 7 клас Несвіт

Шановні семикласники!
Гучний шкільний дзвінок знову запросив вас у захопливу подорож країною знань.

Звичайно, у перші шкільні дні ви ще перебуваєте під враженнями від літнього відпочинку в колі рідних і близьких, і це не дивно, адже сім’я - найбільший скарб у житті людини. Цього року ви навчитеся розповідати про сімейні традиції, обов’язки членів родини та взаємини з друзями.

Дружна сім’я - це обов’язково затишний дім, гостинний стіл. Ми розкриємо вам секрети приготування улюблених страв, з нашою допомогою ви навчитеся швидко й вишукано сервірувати стіл для рідних та друзів.

У темі "Охорона здоров’я" разом з головними героями ви завітаєте до лікаря, навчитесь описувати симптоми захворювання.

Усі сторони нашого життя знаходять відображення па сцені та в кіно, і тому ми залюбки відвідуємо кінотеатри й обговорюємо нові спектаклі. Тут відтворюються реальні події нашого життя, і, споглядаючи гру акторів, ми маємо можливість проаналізувати свої вчинки, стати кращими.

Сподіваємося, що у коло ваших захоплень входить і спорт. Більшість із вас відвідують різноманітні спортивні клуби та секції, беруть участь у змаганнях. Багато хто вже пізнав радість перших перемог. У темі, присвяченій спорту, ми поговоримо про різні види спортивних змагань, спортивні клуби та секції. Ви будете висловлювати свої враження, давати поради.

Наступна тема запросить вас до Великої Британії, зокрема до Лондона - великого міста з давньою історією. Подорожуючи вулицями Лондона, ви дізнаєтеся про місця, пов’язані з королівською родиною, а також відвідаєте кілька найвідоміших музеїв.

Після цікавої подорожі так приємно повернутися додому - в Україну. На вас чекає її прадавня столиця - Київ - колиска нашої держави. Тож погуляймо його центральною вулицею, Хрещатиком, та відвідаймо історичні місця Подолу. А найкраще це зробити з друзями та однокласниками. От де відчуєте справжню радість спілкування і нових відкриттів!

Про позакласні заходи ми поговоримо в темі "Шкільне життя".

Отже, друзі, вирушаймо у казково-чарівну подорож сторінками нашого підручника. У добру путь! Бажаємо успіхів!
З повагою, автор

Англійська мова 8 клас Несвіт

Мій давній щирий друже!


Які почуття викликає в тебе свято Першого дзвоника? Спогади про тепле ласкаве літо чи передчуття дивовижних вражень, що очікують тебе попереду? Можливо, ти зараз сидиш за комп'ютером і пишеш листа своєму товаришу, який перебуває за сотні кілометрів від тебе. Хіба не правду кажуть, що сучасні технології роблять світ меншим, а людей - ближчими? І це не випадково, адже твоє покоління - це покоління мобільних телефонів та Інтернету, покоління епохи масової інформації.

Я хочу запропонувати тобі підготувати "Книгу року", крокуючи сторінками нашого підручника. Кожна тема, яку ми будемо вивчати, знайде своє відображення в ній, а можливо, якісь сторінки до неї ти запропонуєш сам.

Разом із головними героями підручника ти побуваєш і в українській школі, і в школі закордонній, ще не знайомій тобі, дізнаєшся про різні тини шкіл, систему освіти в Україні та Великій Британії.

Згодом чекаємо на тебе в шкільній бібліотеці, ти зануришся у світ пригод твоїх улюблених письменників та літературних героїв. Чи хочеш ти бути схожим на когось із них?

А як приємно дозволити собі годину відпочинку й поринути у світ музики... Наш підручник стане тобі в пригоді й тут: ти дізнаєшся про різноманітні музичні стилі і жанри, відомих композиторів і музикантів.

Цього року ти ознайомишся з географічним положенням, населенням і кліматом Великої Британії. А що ти повідомив би товаришу про свою рідну землю, Україну, її неосяжні простори, неповторні пісні, її стрімкі річки та золоті ниви? Про це - цікава розповідь на сторінках підручника.

Наше життя - не лише робота та навчання, а й дозвілля, розваги, активний відпочинок. Про це все ти зможеш розказати і написати, працюючи над проектом упродовж усього навчального року, висвітлюючи новини свого шкільного життя та розповідаючи про своїх друзів.

Тож у добру путь, мій друже, у цікаву, захопливу путь!
З повагою Автор