Каталог підручників і відповідей (ГДЗ) за 4 клас

Каталог підручників і відповідей (ГДЗ) за 4 клас

Математика

автори:
Богданович М.В.
Лишенко Г.П.
видавництво:
Видавництво Генеза
рік видання:
2016
Математика : підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів / М.В. Богданович, Г.П. Лишенко. — 2-ге видання.

Природознавство

автори:
Талгіна О.В.
Іванова Г.Ж.
видавництво:
Видавництво Ранок
рік видання:
2015
ЛЮБІ ЧЕТВЕРТОКЛАСНИКИ!
Якщо ви допитливі та із задоволенням вивчаєте природу, полюбляєте розгадувати її таємниці, цей підручник допоможе вам дізнатися більше про різноманіття й неповторність навколишнього світу.

Підручник навчить вас шукати інформацію в різних джерелах (енциклопедіях, Інтернеті, картах, схемах і діаграмах); спостерігати й досліджувати, робити висновки; виконувати проекти; ставити запитання й самостійно шукати відповіді на них; доводити власну точку зору; працювати в команді; творчо застосовувати набуті знання.

Книга стане в пригоді, якщо в навчанні ви дотримуєтесь правила: "Не знаю - дізнаюсь, не можу - навчусь".

Вивчайте довкілля й відчуйте себе його невід’ємною частиною. Успіхів вам!
автори:
Гільберг Т.Г.
Сак Т.В.
видавництво:
Видавництво Генеза
рік видання:
2015
Любий друже!
У четвертому класі ти отримаєш нові знання про Всесвіт. Навчишся орієнтуватися на місцевості за допомогою Сонця, компаса і місцевих ознак. А за допомогою плану і карти розв’язуватимеш навчальні та життєві ситуації. Дізнаєшся про природу материків та океанів планети Земля. Більше довідаєшся про природні багатства України - корисні копалини, водойми, ґрунти - й ознайомишся з природними зонами.

Підручник допоможе тобі дізнатися про тіла й речовини, їхні властивості; про різноманітність речовин і матеріалів та їх використання людиною.

Твої успіхи у вивченні природи залежатимуть і від уміння працювати з підручником. Розглянь умовні позначення. Підручник поділено на теми, а теми - на параграфи. Запитання на початку кожного параграфа допоможуть відновити в пам’яті вивчене ....