Каталог підручників і відповідей (ГДЗ) за 6 клас

Каталог підручників і відповідей (ГДЗ) за 6 клас

Біологія

автори:
Костіков І.Ю.
Волгін С.О.
Додь В.В.
Сиволоб А.В.
Довгаль І.В.
Жолос О.В.
видавництво:
Видавництво Освіта
рік видання:
2014
Погляньте на світ довкола себе. Скрізь ви побачите неживі об'єкти І організми — живі створіння. У чому відмінність між ними? Чим відрізняється живе від неживого? У чому сутність життя? Вже багато століть людство шукає відповіді на ці прості запитання, але щоразу стикається а новими таємницями живої природи, — і пошук продовжується. Провідником людини у вивченні живого є наука біологія. Її назва походить від старогрецьких слів "біос" — життя та "логос" — слово, вчення. Зрозуміти, що вивчає біологія, вам допоможуть живі організми довкола нас — слід лише бути уважними та спостережливими.
автори:
Остапченко Л.І.
Балан П.Г.
Матяш Н.Ю.
Мусієнко М.М.
Славний П.С.
Серебряков В.В.
видавництво:
Видавництво Генеза
рік видання:
2014
ДОРОГІ ШЕСТИКЛАСНИКИ!
Підручник, який ви тримаєте в руках, ознайомить вас з різноманіттям одноклітинних та багатоклітинних організмів, насамперед рослин і грибів.

Щоб краще засвоїти матеріал підручника, навчіться виділяти головне і підтверджувати його прикладами.

Прочитайте назву теми та інформацію про те, про що ви в ній дізнаєтеся і чого зможете навчитися. Зверніть увагу на запитання рубрики "Пригадайте" перед параграфом. Відповівши на них, ви пригадаєте матеріал, засвоєний на попередніх уроках або з курсу природознавства 5 класу. Так вам буде легше сприйняти новий матеріал. Уважно роздивляйтеся малюнки підручника, читайте підписи до них.

У тексті параграфів ви можете натрапити на рубрику "Цікаво знати, що...". Це цікава і пізнавальна інформація, яка доповнює основний текст. За її допомогою ви розширите свої ....

Природознавство

автори:
Ільченко В.Р.
Гуз К.Ж.
Рибалко Л.М.
видавництво:
Довкілля-К
рік видання:
2006
Дорогі друзі!
Минуле століття увійшло в історію як вік комп’ютерів і технологій, сучасне — систем і моделей. Іти в ногу з часом вам допоможе цей підручник.

Зверніться до змісту підручника. Кожна з його чотирьох тем дасть вам можливість формувати системне мислення, оволодівати сучасним системним підходом до пояснення і перетворення дійсності. Ви будете спостерігати, досліджувати, моделювати природні та рукотворні системи.

Природу не можна вивчати лише за підручником. На вас чекають спостереження й дослідження на уроках серед природи. Під час цих уроків ви будете перевіряти народні прикмети, які знайдете наприкінці підручника в народному прогностику. Підручник слугуватиме вам помічником у класі і поза школою.

Користуватися підручником вам допоможе путівничок на другій сторінці. Основний текст ....
автори:
Ярошенко О.Г.
Коршевнюк T.В.
Баштовий В.І.
видавництво:
Видавництво Генеза
рік видання:
2006
ДОРОГІ ШЕСТИКЛАСНИКИ!
Минулого року ви розпочали вивчати природознавство. Ваші знання про природу збагатилися відомостями про тіла і речовини, різноманітні явища, що відбуваються з ними у живій та неживій природі. Усі вони створюють середовище життя для людини, яка єдина з-поміж інших живих істот здатна пізнавати і перетворювати навколишнє середовище. Людину оточує дуже багато інших живих організмів, як-от: рослини, тварини, гриби, бактерії. Між ними виникають різноманітні взаємозв’язки. Які вони, наскільки корисні чи шкідливі для живих істот, — відповідь на це та інші запитання ви одержите, вивчаючи природознавство в 6-му класі.

Для зручності користування підручником у ньому є підсумки в кінці параграфів, рубрики "Сторінка природодослідника" та "Сторінка ерудита", а також запитання і вправи для перевірки знань.

....